KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14155178
nr 1415 5178
Sven Ahlgren
(1922-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 55. Olja på duk, 94x34cm, yttermått inklusive ram: 98x38cm
Sven Harald Ahlgren, svensk bildkonstnär född 1922, död 1997.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:08:37
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Sven Ahlgren
Läs mer om Sven Ahlgren